Pracownik działu Biura Obsługi Klienta

JOBS

Elbląg

2016-11-21

Opis stanowiska:

  • obsługa posprzedażowa
  • realizacja systemowa zamówień,
  • przyjęcie zgłoszeń reklamacyjnych
  • utrzymywanie kontaktów z klientami, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • Chęci do pracy i zaangażowanie
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu MsOffice
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie w branży meblowej
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 lub 8-16
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę
  • rozwój i szkolenia
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102815 ofert pracy. Sprawdź!