Content Manager

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-21

SALESmanago to pierwsza polska platforma Marketing Automation wykorzystywana dzisiaj przez 5000 firm w 40 krajach, które zarządzają bazami ponad 300 milionów klientów. Datanyze lokuje SALESmanago wśród najlepszych systemów Marketing Automation na świecie, zaś Venturebeat Insights uznaje firmę na za lidera automatyzacji marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora B2C. Spółka zatrudnia ponad 200 osób w biurach w Krakowie (siedziba główna), Nowym Jorku, Londynie, Bukareszice, Madrycie i in. Obecnie, dzięki 25 mln zł dofinansowania inwestora 3TS (gdzie inwestuje m. in. CISCO), SALESmanago planuje dynamiczną ekspansję w Europie.

W związku z tym, poszukujemy osoby na stanowisko: Content Manager

Obowiązki:

  • prowadzenie blogów produktowych w j.angielskim i polskim
  • tworzenie wpisów w języku angielskim
  • opracowywanie tekstów newsletterów B2B i B2C oraz materiałów na strony internetowe
  • monitorowanie trendów rynkowych i stałe doskonalenie wiedzy z zakresu marketingu i nowych technologii

Wymagania:

  • biegła znajomość j. angielskiego (min. C1) - praca wyłącznie w języku obcym
  • lekkie pióro oraz umiejętność tworzenia wpisów tematycznych
  • biegła obsługa komputera i pakietu Office
  • znajomość branży marketingowej i technologicznej
  • mile widziany dyplom filologii angielskiej

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole i fajną atmosferę w biurze
  • dogodną lokalizację biura - ścisłe centrum Krakowa
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • unikatową wiedzę z zakresu marketingu i marketing automation w relacjach B2B
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego pod okiem najlepszych specjalistów

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!