Kieowca CE - Szwecja

Polvik

Helsingborg

2016-11-21

Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar.dk z główną siedzibą w Danii. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie Państw Skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji oraz Danii.

Aktualnie poszukujemy Kierowce CE

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pojazdu,
  • załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem,
  • obsługę codzienną pojazdów i przyczep,
  • inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy,

Wymagania:

  • doświadczenie w transporcie
  • prawo jazdy kat. C+E
  • posiadanie ważnej karty kierowcy do tachografu cyfrowego
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • umejętność obsługi wózków widłowych
  • umiejętność prowadzenia samochodu z naczepą do 25 m.

Nasz Klient oferuje:

•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (duńską) lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
•    Zakwaterowanie odciągane z pensji
•    Wynagrodzenie od 14 euro/godzina, weekendy 15,5 euro/godzina, praca w godzinach 18.00-6.00 15 euro/godzina
•    Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, pierwszy kontrakt na 5,5 miesiąca (możliwość zjazdów do domu)
•    Około 40h pracy/tygodniowo, możliwość nadgodzin
•    Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
•    Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia