Przedstawiciel Handlowy - Olsztyn

Security Sp.z o.o.

Olsztyn

2016-11-21

Ogłoszenie PH/OLS

Przedstawiciel Handlowy (rynek usług ochrony mienia i utrzymania czystości)

Miejsce pracy: województwo warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-realizację strategii firmy na powierzonym terenie,

-realizację planów sprzedażowych,

-pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

-prowadzenie negocjacji handlowych.

-monitorowanie rynku i analizę konkurencji

Wymagania:

* doświadczenie na podobnym stanowisku,

* minimum średnie wykształcenie,

* umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży,

* zdolności negocjacyjnych,

* kreatywności oraz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,

* bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Ms Office

* prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

* możliwość zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży,

* pracę samodzielną i pełną wyzwań,

* atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + systemy premiowe)

* środki i narzędzia wspierające realizację planów.

Forma kontaktu:

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres e-mail: APLIKUJ w tytule PH/OLSZTYN - imię i nazwisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Serdecznie prosimy:

Szanujmy wzajemnie swój czas, jeżeli nie jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, nie wysyłaj swojego CV jako automat. Jeśli oddzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, proszę na nią przyjść, bądź poinformować o rezygnacji lub braku możliwości stawienia się.

Nie stosujemy się do regułek panujących na rozmowach kwalifikacyjnych. Handel jest działem, w którym wynagradza się za efekt pracy- system prowizyjny wypłat. Będziemy też służyć naszym nowym kolegom/koleżankom pomocą we wszystkich zagadnieniach. Wynagrodzenie zależy jednak od Was samych.