Asystent w Dziale Kadr (praktyki)

FallWork

Poznań

2016-11-21

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231) jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

Aktualnie, do swojego Działu Kadr i Obsługi pracowników
 - poszukujemy Kandydatów, którzy chcą odbyć praktyki w Agencji Pracy na stanowisku:

Asystent w Dziale Kadr

Lokalizacja:  centrum Poznania

Obowiązki:

- Wsparcie pracowników działu kadr w bieżących zadaniach
- Pomoc w zakładaniu teczek personalnych
- Porządkowanie i uzupełnianie dokumentacji
- Przygotowanie wysyłek pracowniczych
- Realizacja innych zadań zleconych
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekiwania:

- Zainteresowanie dziedziną HR i procesami kadrowymi
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Motywacja do pracy i dobra organizacja czasu
- Skrupulatność
- Miłe usposobienie
- Dyspozycyjność ok. 30 h tygodniowo - 300 h w zakresie trwania całych praktyk
- Mile widziane zaangażowanie w koła naukowe, organizacje studenckie, wolontariat

Oferujemy:

- Zdobycie cennego doświadczenia w obszarze działania APT
- Pełne wsparcie ze strony doświadczonych pracowników
- Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania
- Referencje po odbyciu praktyk

- Możliwość zatrudnienia dla osób zaangażowanych, samodzielnych i wykazujących inicjatywę

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. z 2015r., poz. 2135).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98299 ofert pracy. Sprawdź!