specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego

PROSPERUS Doradztwo Personalne

Toruń

2016-11-21

Prosperus jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 11934 ) Od 2001 roku pomagamy naszym Partnerom biznesowym realizować projekty rekrutacyjne i rozwojowe, traktując ich potrzeby indywidualnie.
By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku.

Obecnie dla naszego klinta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego

opis stanowiska:
- tłumaczenia ustne oraz pisemne francusko-polskie,
- konwersacje w języku francuskim,
- kilka razy w roku zagraniczne podróże służbowe,

Wymagania:
-zaawansowana znajomość języka francuskiego,
-zainteresowanie nowinkami technicznymi mile widziane,
-doświadczenie nie jest wymagane,

Oferujemy:
-Pracę w świetnie prosperującej firmie,
-możliwość bardzo wysokich zarobków,
-jesteśmy nastawieni na długoletnią współpracę,
-zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100206 ofert pracy. Sprawdź!