Doradca ds. abonamentów księgowych

Tax Care S.A

Katowice

2016-11-21

Praca polega na dostarczaniu wysokiej jakości usługi księgowej dla przedsiębiorców oraz przyszłych przedsiębiorców.

Zakładanie działalności gospodarczych, szkolenia w Urzędach pracy oraz Urzędach Miasta, praca z pośrednikami.

Główny zakres obowiązków:

sprzedeż oferowanych przez naszą firmę usług księgowych,

budowanie portfela klientów,

umiejętne diagnozowanie potrzeb klienta i dobór adekwatnej do potrzeb  oferty,

kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

dobra organizacja czasu,

samodzielność w działaniu,

chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Preferowane wyższe wykształcenie. Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania ( 3000 zł brutto + system prowizyjny)

jasno określoną scieżkę kariery,

bogaty pakiet benefitów oraz partnerską kulturę firmy.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!