Konsultant ds. umawiania spotkań - obsługa klienta - Piaseczno

LEVEL WORK

Piaseczno

2016-11-21

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Level Work Nr Licencji 10944

Konsultant ds. umawiania spotkań

Praca poniedziałek - piątek w przedziale godzinowym 9:00-20:00 - grafik ustalisz pod swoją dyspozycyjność :)
Dla chętnych możliwość pracy w soboty w godz. 10:00-16:00.

Obowiązki:
- telefoniczny kontakt z osobą docelową, by umówić ją na spotkanie z przedstawicielem ubezpieczeniowo-finansowym;

Wymagania:
- komunikatywność, nastawienie na cel, dobra dykcja, wysoka kultura osobista, wykształcenie min. średnie;

Oferujemy:
- umowę zlecenie na okres próbny (3 miesięczny), potem współpracę bezpośrednio z naszym klientem;
-  szkolenie, które przygotuje Cię do pracy na tym stanowisku :) dostaniesz za nie wynagrodzenie po przepracowaniu wyznaczonej ilości godzin;

Wynagrodzenie:
- 11zł/h brutto < 160h > 12zł/h brutto + premie. Im więcej spotkań umówisz, tym większe wynagrodzenie otrzymasz!!! :);

Zainteresowanych prosimy wysyłać CV ze zdjęciem poprzez formularz (prosimy dopisać klauzulę dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji).