Obsługa klienta - branża IT

Jobhouse Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-21

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby nastawionej na realizację celów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Obowiązki:

Pozyskiwanie oraz budowanie bazy Klientów.
Utrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami.
Realizacja planów sprzedaży.
Przygotowywanie ofert handlowych i koordynacja projektów technicznych.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w sprzedaży telefonicznej oraz przy obsłudze połączeń wychodzących, mile widziane.
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji przez telefon.
Gotowość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
Znajomość języka angielskiego.
Znajomość zagadnień technicznych związanych ze sprzętem oraz rozwiązaniami IT, mile widziana.

Oferujemy:

Możliwość pracy z Klientami z wykorzystaniem platformy internetowej B2B.
Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Umowę o pracę na pełny etat + system premiowy.
Możliwość rozwoju dzięki szkoleniom.
Pracę w stałych godzinach ( 08.00 -16.00)

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. IT/GDA/PRE

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!