Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Ahaus

2016-11-21

Aktualnie poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe i zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku: Lakiernik samochodowy.

Opis stanowiska:

  • lakierowanie (samochody osobowe)

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernik min. 2 lata
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B - mile widziany własny samochód
  • motywacja do pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • stabilną pracę na długi okres czasu od zaraz
  • świadczenia socjalne
  • pomoc Konsultanta polskojęzycznego.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzane danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji: APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99556 ofert pracy. Sprawdź!