Obsługa kasy fiskalnej

Wyg Hr Consulting

Opole

2016-11-21

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:Obsługa kasy fiskalnej

Termin:
od 01.12 do 31.12

Zakres obowiązków:

* obsługa klientów marketu,
* obsługa kasy fiskalnej,
* obsługa terminala płatniczego.

Wymagania:

* odpowiedzialność,
* chęć do pracy,
* pozytywne nastawienie do Klienta.

Oferujemy:
* przyjazną atmosferę,
* stawkę 10 zł brutto,
*umowę zlecenie na czas określony.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!