Osoba do działu kontaktu z klientem firmy zajmującej się pozyskiwaniem dotacji z UE

MW Kancelaria

Mikołów

2016-11-21

Jeżeli zastanawiasz się czy pozyskiwanie funduszy unijnych to dobry kierunek rozwoju Twojej kariery zawodowej to być może poszukujemy właśnie Ciebie!

Na początek kilka słów o nas:

Prowadzimy portal kupdotacje.pl, czyli miejsce w którym przedsiębiorcy z całego kraju w prosty i intuicyjny sposób znajdują dla siebie dofinansowanie ze środków zewnętrznych a my przeprowadzamy ich krętymi ścieżkami naborów konkursowych tak aby oczekiwana przez nich dotacja trafiła wprost na ich konta.

Pracujemy w centrum Mikołowa, a w ramach naszej Grupy CDE skupiamy 4 firmy zatrudniające ponad 30 osób z kilkunastu specjalności - co nas łączy? Wszyscy jesteśmy młodzi, aktywni i chętni do dzielenia się posiadaną wiedzą.

Co oferujemy:

Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w formie stażu, lub praktyk.
Zdobywanie nowych umiejętności i podwyższanie swoich kompetencji poprzez pracę przy różnych projektach i współpracę z różnymi klientami w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych.

Czego oczekujemy:

Otwartości i gotowości na nowe zadania i obowiązki. Chęć zdobywania nowych umiejętności, jak i podejmowania nowych wyzwań na pewno będzie dla nas ważnym atutem. Więc jeżeli nie masz kłopotów z nawiązywaniem kontaktów, czujesz się dobrze w sprzedaży i nie boisz się chwycić za telefon i wykonać kilku telefonów, to zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną.

Rozwijaj z nami swoje kompetencje, zdobądź nowe umiejętności – czekamy na Twoje CV!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82890 ofert pracy. Sprawdź!