Pracownik działu Biura Obsługi Klienta

Serwis Personalny

Elbląg

2017-01-12

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy

Pracownika do działu Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Elbląg

Zakres obowiązków:

-obsługa posprzedażowa
-realizacja systemowa zamówień,
-przyjęcie zgłoszeń reklamacyjnych
-utrzymywanie kontaktów z klientami, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów
-współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

-Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
-Chęci do pracy i zaangażowanie
-komunikatywność i wysoka kultura osobista
-znajomość pakietu MsOffice
-bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
-dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu pracy
-doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widzian

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-stabilną pracę w rozwijającej się firmie w branży meblowej
-praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 lub 8-16
-niezbędne narzędzia pracy
-przyjazną atmosferę
-rozwój i szkolenia

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem gowork.pl

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82411 ofert pracy. Sprawdź!