Specjalista ds. rozliczeń projektów EFS

Trustcon Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-21

Trustcon Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą usługi szkoleniowe i doradcze w zakresie marketingu, IT, finansów, zarządzania i aspektów prawnych na rzecz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W związku z intensywnym rozwojem jednego z obszarów swojej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

 Do podstawowych zadań i obowiązków na niniejszym stanowisku będzie należało:

  • rozliczanie projektów finansowanych z EFS;
  • kontrola nad prawidłową realizacją budżetu;
  • przygotowanie wniosków o płatność oraz harmonogramów płatności;
  • planowanie płatności dla kontrahentów i uczestników projektów;
  • monitorowanie zgodności postępu rzeczowego z finansowym;
  • opracowywanie postępowań ofertowych z zastosowaniem zasady konkurencyjności i rozeznania rynku;
  • kontakty z instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi,
  • współpraca z działem księgowości,

 Wymagania:

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów EFS;
  • wykształcenie wyższe;
  • skrupulatność, dokładność przy realizacji wyznaczonych zadań;
  • komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w swoją pracę.
  • znajomości procedur związanych z realizacją projektów współfinansowanych z EFS;
  • znajomości aktualnych zasad i wytycznych dotyczących EFS;
  • znajomość systemów SL2014 i/lub LSI;

 Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku;
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • indywidualny system motywacyjny;
  • telefon i laptop służbowy;
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.