Pielęgniarka

ESPN Workforce Poland

Belfast

2016-11-21

EPSN Workforce Poland oraz Four Seasons Healthcare poszukuje Pielęgniarek/Pielęgniarzy do pracy w domach opieki o podwyższonym standardzie w Irlandii Północnej (różne lokalizacje).

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie pielęgniarskie
  • Rejestracja NMC (lub w trakcie)

Opis stanowiska:

  • Codzienna opieka nad pacjentami
  • Wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgniarskich (np: zmiana cewnika, zmiana opatrunku)
  • Spędzanie czasu z rezydentami domu opieki.

Oferujemy:

  • Pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (37.5 h/tygodniowo)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12-15 GBP  za godzinę)
  • Pokrycie kosztów zakwaterowania za pierwszy miesiąc
  • Możliwość rozpoczęcia pracy jako Opiekunka/Opiekun przed rejestracją (£ 8.23 za godzinę)
  • Pokrycie kosztów przelotu na miejsce pracy
  • Pracę w domach opieki o podwyższonym standardzie
  • Wsparcie w procesie rejestracji do NMC
  • Pakiet relokacyjny

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: APLIKUJ

Dowiedz się więcej o pracodawcy:

Four Seasons Healthcare – 62 domy opieki o podwyższonym standardzie w różnych lokalizacjach w Irlandii Północnej. Misją klienta jest zapewnienie wysokich standardów opieki wszystkim rezydentom oraz jak najlepszych warunków pracy dla personelu medycznego.