Zakupowiec / wsparcie biura obsługi klienta

LedBruk Sp. z o.o.

Wołomin

2016-11-21

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy kreatywnych i zaangażowanych osób do naszego zespołu - sklepu internetowego branży oświetleniowej LED – działu zakupów.

Obowiązki:

- kontakty z dostawcami, zamówienia,
- kontrola magazynu, nadzór nad stanami magazynowymi towarów,
- wsparcie biura obsługi klienta w zakresie obsługi zamówień,
- wsparcie w procesie tworzenia opisów produktów.

Wymagania

- biegła obsługa komputera,
- swobodne poruszanie się w internecie,
- sumienność i poważny stosunek do powierzonych zadań,
- kreatywność i zaangażowanie w realizowaniu zadań,
- duża motywacja oraz dokładność w pracy,
- umiejętność organizowania własnej pracy,
- umiejętność wyszukiwania, selekcji i przetwarzania informacji,
- znajomość pakietu Microsoft Office – zwłaszcza Excel-a,
- swobodne posługiwanie się poprawna polszczyzną,
- umiejętność redagowania tekstów (opisy produktów, teksty na strony sklepu, korespondencja z klientami itp.),
- prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowe atuty:

- doświadczenie w prowadzeniu lub obsłudze sklepu internetowego,
- doświadczenie w obsłudze klienta,
- znajomość branży oświetleniowej LED,
- znajomość środowiska e-commerce,
- znajomość tematyki handlu na aukcjach internetowych,
- mile widziana znajomość programu magazynowego Subiekt GT,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Kontakt i aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: APLIKUJ W tytule wiadomości prosimy umieścić DZ/LB/2016. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy także o załączenie w CV następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LedBruk Sp. z o.o., w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100790 ofert pracy. Sprawdź!