Konsultant Centrum Obsługi Klienta

Centrum Marketingu i Sprzedaży

Siedlce

2016-11-21

Jeżeli jesteś komunikatywny, lubisz rozmawiać przez telefon oraz szukasz pracy dającej możliwość rozwoju

to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie

Firma MS Center  działająca już prawie 10 lat w sektorze Business Process Outsourcing, w branży marketingu bezpośredniego oraz wsparcia procesów administracyjnych, prowadząca projekty kompleksowego outsourcingu procesów obsługi Klienta oraz kampanie wsparcia Działów Sprzedaży i Marketingu dla firm polskich i międzynarodowych, w związku ze stałym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce (Centrum)

Opis Stanowiska:

  • Obsługa telefoniczna i e-mailowa Klientów
  • Aktualizacja danych Klientów
  • Rejestracja zamówień, reklamacji i zgłoszeń
  • Stałe podnoszenie wiedzy w zakresie procesów i produktów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziani Studenci zaoczni)
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Bardzo dobra dykcja
  • Dyspozycyjność, możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z ludźmi
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Entuzjazm

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin
  • Określoną ścieżkę rozwoju i możliwość przejścia na umowę o pracę
  • System wynagrodzenia (pewna podstawa + prowizja + premia)
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia wprowadzające i podnoszące kwalifikacje
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w miłej i przyjaznej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!