Mistrz Produkcji (branża poligraficzna)

Flex HR

Toruń

2016-11-21

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta,

dynamicznie działającej firmy z branży poligraficznej,

o ugruntowanej pozycji na rynku,

 Kandydatów na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI

miejsce pracy: Toruń

Nr ref: MP/tor/2016

ZADANIA:

  • Zarządzanie zespołem pracowników oraz zapewnienie optymalnego wykorzystania czasu pracy pracowników i stanowisk produkcyjnych
  • Planowanie i organizowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • Rozwiązywanie problemów linii produkcyjnej w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników
  • Dbanie o najwyższą jakość oraz terminowość wykonywanych zleceń
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w obszarze produkcji w celu zwiększenia wydajności pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
  • Znajomość branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez skopiowanie do wyszukiwarki poniższego linku: http://www.flexhr.pl/pl/bazaflexhr/index.php?params=rTxMZE9NPnyXCofxbY_oJL9GM9wOGPk29ZHwoszGRtA,

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100913 ofert pracy. Sprawdź!