Konsultant ds. rekrutacji zagranicznych (z jęz. rosyjskim)

Flex HR

Toruń

2016-11-21

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia,

w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób

gotowych do podjęcia współpracy na stanowisku:

Konsultant ds. rekrutacji zagranicznych

(z jęz. rosyjskim)

Nr ref: K Z / 2016

Miejsce pracy: Toruń

ZADANIA:

  • Samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji procesu rekrutacyjnego w ramach realizowanych projektów
  • Aktywna praca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Kandydatami
  • Prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie wyników
  • Pozyskiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w firmie rekrutacyjnej lub agencji pracy tymczasowej
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metod pozyskiwania kandydatów
  • Gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy (w zależności od wymagań projektu)
  • Elastyczność, kreatywność  oraz umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym świadczenia dodatkowe
  • Przyjazną atmosferę pracy i dobrą kawę :)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

 Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez skopiowanie do wyszukiwarki poniższego linku: http://www.flexhr.pl/pl/bazaflexhr/index.php?params=V8Lf7PMnbS_KFlJc2PkWhRMUtyW3TPdqeHIegue5CJA,

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99186 ofert pracy. Sprawdź!