Inżynier Utrzymania Ruchu

WOSANA SA

Damnica

2016-11-21

Prężnie rozwijająca się Firma produkująca wody, soki oraz napoje

pod nazwą Wosana S.A.

poszukuje kandydata na stanowisko:

(miejsce zatrudnienia: Zakład Produkcyjny w Damnicy k/Słupska)

OPIS STANOWISKA

  • nadzór nad parkiem maszynowym i dokumentacją techniczną,
  • rozwiązywanie problemów w procesach produkcyjnych,
  • nadzór nad procesami produkcyjnymi pod kątem efektywności, wprowadzanie udoskonaleń,
  • prowadzenie szkoleń i rozwoju kadry produkcyjnej,

NASZE OCZEKIWANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne: (mile widziane: inżynieria produkcji, automatyka, mechanika i budowa maszyn),
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (schematy, rysunki),
  • odpowiedzialność, samodzielność i sumienność,
  • zdolności analityczne i ukierunkowanie na realizację celu.
  • znajomość języka angielskiego,
  • · determinacja w dążeniu do rozwoju

OFERUJEMY

  • stabilną pracę i wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • rozwijanie swoich umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń (CV) na adres email: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99749 ofert pracy. Sprawdź!