Kierownik ds. zarządzania nieruchomosciami

Integrum Management Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-30

Integrum Management to ogólnopolska firma od 10 lat kompleksowo zajmująca się

zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

Działamy w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Kielcach. Zarządzamy już ponad 1 300 000 m 2.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy

 kandydatów na stanowisko:

Kierownik

ds. Zarządzania nieruchomościami

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy zespołu zarządców i administratorów nieruchomości,
  • Wdrażanie i kontrola realizacji standardów oraz procedur obowiązujących w spółce,
  • Tworzenie budżetów i kontrola raportów dla nieruchomości,
  • Prowadzenie audytów nieruchomości,
  • Koordynacja i bieżący nadzór nad podwykonawcami obsługującymi nieruchomości,
  • Prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych,
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia dokumentacji technicznej budynków,
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami,
  • Udział w rozwoju firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze nieruchomości,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości – mile widziana,
  • Wiedza techniczna z zakresu obsługi nieruchomości,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Pełna samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętność zarządzania czasem,
  • Rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę przy nowoczesnych, prestiżowych nieruchomościach,
  • Najnowsze narzędzia wspomagających pracę zarządcy,
  • Kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Elastyczne formy zatrudnienia.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firm: INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o., redNet Property Group Sp. z o.o., redNet 24 sp. z o.o., redNet Dom Sp. z o.o., Tabelaofert.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dywizjonu 303 nr 129b w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99542 ofert pracy. Sprawdź!