Referent ds. zamówień publicznych

Karabela-CK Sp. z o.o.

Kielce

2016-11-21

P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.

W związku z intensywnym rozwojem Spółki poszukujemy osobę na stanowisko:

REFERENT DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska pracy:

  • monitorowanie rynku zamówień publicznych
  • kompleksowa obsługa postępowań przetargowych w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego po stronie wykonawcy (m.in. udział w procesie ofertowania, kalkulowanie usługi sprzątania bądź ochrony mienia, podejmowanie działań uzupełniających w trakcie postępowania i po złożeniu oferty)
  • prowadzenie rejestru postępowań oraz archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących złożonych ofert

Wymagania:

  • znajomość Ustawy - Prawo Zamówień Publicznych
  • doświadczenie w pracy w dziale zamówień publicznych po stronie zamawiającego bądź wykonawcy
  • mile widziane doświadczenie w branży ochrony mienia bądź sprzątania obiektowego
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office (Word, Excel)
  • dokładność i sumienność
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Zakładzie Pracy Chronionej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres APLIKUJ z dopiskiem „referent ds. zamówień publicznych Kielce”.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99491 ofert pracy. Sprawdź!