Pokojowa/pokojowy, praca w *****hotelu w Berlinie

Walter-Fach-Kraft

Berlin

2016-12-02

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

•                     utrzymanie czystośći w pokojach hotelowych,

•                     zmiana pościeli oraz ręczników,

•                     zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości hotelowych,

•                     przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagamy:

•                     doświadczenie w pracy w hotelu (warunek konieczny),

•                     dobrą znajomość jęz. niemieckiego (warunek konieczny),

•                     wysoką kulturę osobistą,

•                     umiejętność pracy w zespole,

•                     dokładność i sumienność,

•                     motywację do pracy.

Oferujemy:

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony

2.  Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne

3  Platne urlopy i premie swiateczne

4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu,

5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,

7. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,

8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu),

9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

10. Bezplatne ubranie ochronne i robocze

... oraz wiele wiecej.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Niemiecki pracodawca z 19-letnim
stażem, zatrudniający pracowników na
terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący
umowę o pracę i dostęp do wszelkich
świadczeń socjalnych.
Ekspert w zatrudnieniu fachowców
w wielu branżach.

www.walterfachkraft.pl

+48 71 366 60 81
+48 71 366 64 55