Młodszy Specjalista w Departamencie Operacji i Administracji

Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-21

Firma IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o., należy do międzynarodowej grupy finansowej, IMPULS-LEASING International. Poza Polską do Holdingu należą także firmy z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Słowacja, Chorwacja i Rumunia. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Doświadczenie naszych pracowników oraz właścicieli Holdingu pozwala nam na świadczenie usług o najwyższej jakości.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: DO/Warszawa

Obowiązki:

  • Porządkowanie, rejestracja, archiwizacja oraz skanowanie dokumentacji leasingowej
  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach administracyjnych
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Status studenta (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracach administracyjnych
  • Umiejętność zarządzania czasem i koordynacji zróżnicowanych zadań
  • Zorientowanie na jakość Obsługi Klienta
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w wiodącej instytucji finansowej
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, program sportowo-rekreacyjny

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy,
że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!