Praktykant HR

Perfect Consulting

Gdynia

2016-11-21

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Analizowanie dokumentów aplikacyjnych,
  • Pozycjonowanie ogłoszeń,
  • Budowanie relacji z klientami,
  • Optymalizowanie procesu selekcji,
  • Samodzielne prowadzenie proces rekrutacji.

Wymagania:

  • Zainteresowanie branżą HR,
  • Otwartość, kreatywność, nastawienie na cel.

Oferujemy:

  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Elastyczny system pracy,
  • Nowoczesne biuro,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

1 m - c praktyk bezpłatnych,

2 m - ce stażu płatnego,

3 m – ce pracy w oparciu o umowę o pracę.

PROGRAM DLA OSÓB AMBITNYCH, OTWARTYCH, KREATYWNYCH,

JEŚLI TWOJA PASJA TO PRACA W HR ZAPRASZAMY.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99428 ofert pracy. Sprawdź!