Koordynator pracowników tymczasowych

Albedo HR

Dębica

2016-11-25

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE  - Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego- NR CERTYFIKATU 9778

 poszukuje osób na stanowisko:

KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH

Miejsce pracy: Dębica

Miejsce pracy: Dębica

Obowiązki:

  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem (m. in. umów o pracę tymczasową i aneksów) oraz zarządzanie bazą danych dotyczących pracowników,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • uzupełnianie akt osobowych,
  • kontrolowanie spraw związanych z urlopami, zwolnieniami lekarskimi oraz wykonywaniem badań przez pracowników,
  • udzielanie informacji pracownikom oraz interesantom,
  • koordynowanie bieżących spraw kadrowo-administracyjnych,
  • rekrutacja nowych pracowników (sezonowa).

Wymagania:

  • znajomość prawa pracy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie oraz chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • dodatkowe zatrudnienie w Agencji o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • na początek pracę co drugi dzień w tygodniu (pon. - pt.) przez dwie godziny
    (w przypadku udanej współpracy kontynuacja zatrudnienia będzie obejmowała więcej dni i godzin),
  • możliwość rozwoju, uczestniczenia w szkoleniach i nabywania nowych kwalifikacji.

Szczegóły oferty przekażemy wszystkim zainteresowanym.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99451 ofert pracy. Sprawdź!