Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim (4.500 PLN brutto)

Recruiters

Gorzów Wielkopolski

2016-11-21

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów do takich branż jak: Obsługa Klienta, Finanse i Bankowość, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych i gotowych na zdobywanie nowych doświadczeń!

  • Przyjmowanie zgłoszeń klientów
  • Rozwiązywanie problemów o średnim stopniu trudności
  • Identyfikacja i weryfikacja potencjalnych problemów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi Klientami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Znajomość MS Office i obsługi komputera
  • Kultura osobista, uprzejmość
  • Umiejętność poprawnej i swobodnej komunikacji oraz aktywnego słuchania
  • Chęć rozwoju i pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4500 PLN brutto + premie miesięczne
  • Pakiet relokacyjny (dla osób, które przeprowadzą się do Szczecina, firma dopłaca przez okres 12 miesięcy, co miesiąc 700 PLN do wynajmu mieszkania)
  • Stabilne zatrudnienie (3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wprowadzających i rozwojowych,
  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie medyczne, karta Multisport

Nie masz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć?  Wyślij nam swoje CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!