Trener/ Wykładowca

Małopolskie Centrum Profilaktyki

Rzeszów

2016-11-21

Małopolskie Centrum Profilaktyki poszukuje do współpracy:

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr referencyjny: trener

Obowiązki:

Przeprowadzenie warsztatów pt. „Prawo zamówień publicznych i zasada konkurencyjności w projektach  realizowanych w ramach PO WER"

Wymagania:

-wykładowca/trener przeprowadził w okresie ostatnich trzech lat pięć i więcej szkoleń z zakresu zasady konkurencyjności w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego

Oferujemy:

Praca w prestiżowych projektach dla administracji publicznej

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" przez formularz kontaktowy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99759 ofert pracy. Sprawdź!