Inżynier Jakości

Talent Partners

Gliwice

2016-12-05

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. IJ/162/16

Najważniejsze obowiązki:

  • bieżące monitorowanie parametrów jakościowych w wytwarzanych produktach,
  • podejmowanie działań korygujących,
  • przeprowadzanie audytów jakościowych, stanowiskowych i produktowych,
  • określanie i wdrażanie wymogów jakościowych dla nowych produktów,
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • tworzenie i prowadzenie systemu zapewnienia jakości dostaw i dostawców,
  • kontrola zgodności jakościowej i technologicznej produktów gotowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
  • znajomość narzędzi jakościowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • samodzielność, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej, rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • duże możliwości rozwoju i szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!