Kierownik Oddziału

GSU Spółka Ubezpieczeniowa Sp. z o.o.

Kalisz

2016-11-20

GSU ubezpieczenia to jedna z największych firm pośrednictwa ubezpieczeniowego na polskim rynku. Istniejemy już przeszło 20 lat i przez ten czas budowanie poczucia bezpieczeństwa naszych klientów weszło nam mocno w krew. Nie wyobrażamy sobie z resztą oferować ubezpieczeń nie kierując się tą fundamentalną potrzebą każdego człowieka. Takie podejście pozwoliło nam zdobyć rynek ogólnopolski i zaufanie przeszło 300 tysięcy klientów indywidualnych oraz kilkuset firm i instytucji łącznie z gigantami branży górniczej na czele.

nr ref. 5/2016/U

Szukamy ludzi, którzy chcą z nami współtworzyć firmę i kształtować jej pozytywny wizerunek. Wierzymy, że dzięki naszej pasji i zaangażowaniu jesteśmy w stanie osiągać wielkie sukcesy. Jeżeli uważasz, że zaangażowanie to Twoje drugie imię, a na pierwsze masz odpowiedzialność -  to na co czekasz? APLIKUJ na stanowisko Kierownika Oddziału GSU ubezpieczenia.

 Zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych,
  • rozwijanie zewnętrznej sieci sprzedaży (rekrutacja, motywowanie),
  • nadzór nad dokumentacją Oddziału,
  • administrowanie działań Oddziału,
  • odpowiedzialność za rozliczenie polis,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbanie o dobrą atmosferę w zespole.

Wymagania:

Nasze absolutne MINIMUM:

  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym minimum 1 rok,
  • niekaralność,
  • komunikatywność.

Co zwiększa Twoje szanse?

  • umiejętność delegowania zadań,
  • elastyczność i otwartość na zmiany,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • nastawienie na zysk,
  • motywacja do poszerzania wiedzy oraz doskonalenia swoich umiejętności,
  • znajomość rynku ubezpieczeń,
  • wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (system wynagrodzenia złożony z części stałej i prowizyjnej),
  • atrakcyjne świadczenia pozapłacowe (dofinansowujemy Twój urlop i przyszłą emeryturę),
  • rozwój i zdobywanie nowej wiedzy (aby zawsze być o krok przed konkurencją),
  • wyposażenie w narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop,
  • i przede wszystkim: zdrową - nie korporacyjną - atmosferę :)

Aplikuj za pomocą formularza: http://bit.ly/2eYpBs3

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98299 ofert pracy. Sprawdź!