Dekarz - Szwajcaria - praca od zaraz

Antonius Personal

Basel

2016-11-20

Agencja Pośrednictwa Pracy ANTONIUS PERSONAL o numerze KRAZ 14719 dla swojego szwajcarskiego klienta poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko:

DEKARZ

OFERUJEMY:
- szwajcarską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie ok. 30 CHF brutto / na godzinę
- organizację pobytu i zakwaterowania,
- pracę w renomowanej firmie,
- dietę za każdy przepracowany dzień

WYMAGANIA:
- Doświadczenie zawodowe min. 5 lat
- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie (warunek konieczny)
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji
- zdolności do samodzielnego wykonywania pracy w/g zleceń pracodawcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Izolacja płaskich dachów

Miejsce pracy: Zürich lub Basel
Możliwość podjęcia pracy od 21.11.2016r.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, NAJLEPIEJ W JĘZYKU NIEMIECKIM, CO ZNACZNIE UŁATWI I PRZYŚPIESZY PROCES REKRUTACJI.
E-mail: APLIKUJ
Tel. +48 692 235 333

Aktualne oferty pracy na www.antonius-personal.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102285 ofert pracy. Sprawdź!