Pomoc kuchenna - Bielsko Biała

Capital Work sp. z o.o

Bielsko-Biała

2016-11-20

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych dla swojego klienta prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Pomoc kuchenna z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Wymagania :

aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

umiejętność pracy w zespole,

dokładność, dobra organizacja pracy.

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Zakres obowiązków:

pomoc w przygotowywaniu potraw,

sprawdzanie stanu produktów

prace porządkowe (zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętu kuchennego).

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

terminowe wypłaty wynagrodzeń

miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres: APLIKUJ z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Informacji udzielimy również pod numerem telefonu: 22-646-59-65

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99197 ofert pracy. Sprawdź!