Asystent działu HR

Capital Work sp. z o.o

Błonie

2016-11-20

Opis oferty pracy:

Firma wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Asystenta/tki działu HR.

Miejsce pracy: Błonie

Wymagania:
-aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

-bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel na poziomie zaawansowanym),

-gotowość do wyjazdów służbowych
-wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

-wielozadaniowość, kreatywność,

-zdolność do samodzielnej organizacji pracy własnej

-umiejętności szybkiego reagowania na zmienne warunki pracy

Mile widziane:

-wykształcenie kierunkowe

-znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy

-mile widziane doświadczenie w pracy z Osobami Niepełnosprawnymi.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która kompleksowo wesprze dział HR: pomoc przy prowadzeniu dokumentacji kadrowej, wsparcie w procesach rekrutacyjnych, prace biurowe i recepcyjne (poczta, centrala telefoniczna, zamówienia). Praca na stanowisku wymaga dużej podzielności uwagi, asertywności, a także umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-pracę w niewielkim, dynamicznym zespole
-atrakcyjny system premiowy,
-możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w branży HR

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony, mile widziane zdjęcie) oraz o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)". Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99992 ofert pracy. Sprawdź!