Pracownik gospodarstwa mlecznego w Kanadzie

International Labour Centre

Alberta

2016-11-20

Praca w gospodarstwie mlecznym: 500 ha ziemi, 250 szt. bydła.Region: prowincja Alberta, Kanada.

Obowiązki: Karmienie i dojenie krów. Zbiór grubego i soczystego pokarmu. Pomoc weterenarzowi w wykonywaniu procedur medycznych. Instalacja pastuchów elektrycznych. Regulacja klimatyzacji w zakładach produkcyjnych. Eksploatacja, konserwacja i proste naprawy maszyn rolniczych - traktory, kombajny, siewniki, opryskiwacze, pługi, kultywatory. Orka, obieranie, sadzenie, chemiczna ochrona roślin, zbieranie i transportowanie pod czas żniw.

Wymagania:
- Od 2,5 roku doświadczenia pracy w gospodarstwie mlecznym (świadectwo pracy).
- Umiejętność pracy i naprawy traktorów, kombajnów, pras do siana produkcji zagranicznej - Case, John Deere, New Holland i innych. Umiejętność jazdy na kwadach.
- Język angielski - warunek konieczny (weryfikacja)
- Wykształcenie na kierunkach rolniczych lub pokrewnych - miłe widziane.
- Doświadczenie pracy w gospodarstwach mlecznych w Stanach Zjednoczonych, Danii, Szwecji, Australii lub innych krajach - miłe widziane.

Oferta:
- Kontrakt na 2 lata.
- Godziny pracy: 8h/dzien, 2 dni wolnego, jest możliwość nadgodzin.
- Zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne, otworzenie konta w banku zapewnia pracodawca.
- Wynagrodzenie: do 10 000 zł/mies. (wypłata 2 razy na miesiąc).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o wysłanie cv w języku angielskim. Do przesłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."
W przypadku pytań prosimy o telefon.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100407 ofert pracy. Sprawdź!