Operator wózka widłowego

Wyg Hr Consulting

Mirków

2016-11-20

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.

 Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy  na stanowisko:

Operator wózka widłowego/ Mirków

Obowiązki:

  • załadowanie i rozładowanie towarów za pomocą wózka widłowego,
  • utrzymywanie porządku na magazynie,
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa podczas pracy,
  • wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • samodzielność,
  • sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • prace zmianową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( 2700 zł brutto+ premie),
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.