Asystent/-ka działu marketingu

OPINION SP Z O.O.

Gliwice

2016-11-20

Grupa kapitałowa Opinion jest liderem w branży druku cyfrowego oraz rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej. Nasz zespół liczy 170 pasjonatów z różnych dziedzin. Koncentrujemy swoje działania na realizacji projektów dla klientów z Europy Zachodniej oraz z Polski. Od kilku lat strategicznie inwestujemy pozyskane fundusze w nowoczesny park maszynowy oraz rozwój naszych ludzi.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: ADM/11/2016

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

- współudział w przygotowywaniu materiałów marketingowo-sprzedażowych,

- współudział w planowaniu oraz realizacji kampanii marketingowych dla wybranych segmentów rynku,

- wyszukiwanie kontaktów handlowych, według określonych kryteriów,

- współudział w tworzeniu treści do firmowych portali społecznościowych oraz strony internetowej,

- przygotowywanie raportów, analiz, podsumowań i prezentacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego, mile widziane kierunkowe lub filologiczne,

- dobrej znajomości języka angielskiego,
- zainteresowania tematyką stażu i motywacji do rozwoju w tym obszarze,

- samodzielności, systematyczności, zaangażowania w powierzone obowiązki,
- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, komunikatywności,
- dobrej znajomości pakietu MS Office.

Nasza oferta:

- 6-miesięczny, płatny staż, finansowany przez Urząd Pracy, z możliwością zatrudnienia na stałe po jego zakończeniu,

- bycie częścią nowocześnie zarządzanej i nieprzeciętnej firmy,

- rozwój zawodowy, możliwość zdobycia doświadczenia oraz dynamiczny początek przyszłej kariery,

- wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów,

- niepowtarzalna atmosfera pracy, którą na pewno będziesz wspominać po latach.