MŁODSZY KONTROLER MATERIAŁOWY

GRUPA PROGRES

Tczew

2016-11-20

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej, jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.
Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy z zagranicznym kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Kontroler Materiałowy
Miejsce pracy: Tczew
Nr ref.: MKM/11/tczew

Obowiązki:

• Cykliczna inwentaryzacja materiału w firmie (liczenie komponentów)
• Dodatkowa kontrola stanów materiału
• Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

• Znajomość procesów magazynowych
• Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Spostrzegawczość, zorientowanie na szczegóły
• Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez klienta
pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej
możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branż
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez klienta
stałe wynagrodzenie oraz premie i dodatki - frekwencyjna oraz premia kwartalna uzależniona od wyniku finansowego firmy, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (dwa ostatnie w zależności od obszaru i stanowiska)
dofinansowanie do karty sportowo - rekreacyjnej
gabinet medyczny na terenie zakładu - zyskujesz darmowy i łatwy dostęp do dodatkowych badań oraz specjalistów
bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24h/dobę na terenie zakładu
dofinansowanie do nauki języków obcych lub studiów
świadczenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
pracę w komfortowych warunkach w klimatyzowanej hali
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny MKM/11/tczew Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Nr. rej. 5088
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."