Tomaszów Lubelski - układanie towaru (praca dorywcza)

Cursor S.A.

Tomaszów Lubelski

2016-11-20

Cursor S.A. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

merchandiser - osoba do układania towaru
miejsce pracy: Tomaszów Lubelski
wymiar godzin: 25 godz./m-c
nr ref.: merch_tomaszów/lubelski/11.2016

Czym się będziesz zajmować?
Twoja praca będzie polegała na wykładaniu napojów gazowanych, pilnowaniu terminów ważności produktów oraz dbaniu o ekspozycję asortymentu w sklepach.

Jakich kandydatów poszukujemy?
Szukamy osób, które posiadają książeczkę sanepidowską, potrafią organizować swoją pracę oraz są zaangażowane w wykonywane zadania.

Co możemy Ci zaoferować?
Naszą ofertę kierujemy szczególnie do osób, które poszukują dodatkowego zatrudnienia w tygodniu – 25 godz./m-c (godziny pracy do ustalenia). Zapewniamy umowę zlecenie i wynagrodzenie za wykonaną pracę. Jeśli szukasz dodatkowej pracy , ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz zaznaczonym numerem referencyjnym - nr ref.: merch_tomaszów/lubelski/11.2016 - w tytule wiadomości na adres APLIKUJ 

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!