Konsultant ds. Funduszy Europejskich

GD Profesja SC

Kraków

2016-11-20

Naszym Klientem jest firma doradcza, od 2003 roku świadcząca kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na wszelkiego rodzaju inwestycje.

Zakres Obowiązków

  • Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i B+R z programów unijnych, weryfikacja terminów i rodzajów konkursów dotacyjnych.
  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej: formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku składania wniosków oraz rozliczania projektów.
  • Praca przy innych projektach o charakterze doradczym (także międzynarodowych).
  • Przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów.
  • Współpraca z zespołem w zakresie merytorycznej zawartości projektów.
  • Bieżący kontakt z Klientem oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki pomocowe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • 4 lata doświadczenia w pisaniu i rozliczaniu projektów dotacyjnych.
  • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność.
  • Zdolności analityczne, umiejętność logicznego myślenia.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Niezbędna narzędzia pracy.
  • Szkolenia, ubezpieczenie zdrowotne.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99753 ofert pracy. Sprawdź!