PRACOWNIK FIZYCZNY

ALBAU

Warszawa

2016-11-20

ALBAU firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz wykonywaniu biernej ochronny budynków i konstrukcji przed ogniem poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter izolacji termicznych/ogniochronnych

Zakres obowiązków:
- wykonywanie montażu izolacji ogniochronnych, prac malarskich, przygotowawczych oraz innych zleconych bezpośrednio robót ogólnobudowlanych.

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3m),
- doświadczenie w pracy na rusztowaniach,
- gotowość do pracy w delegacji (na terenie całej Polski),
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kat. B,
- samodzielność, odpowiedzialność,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy, dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,

Oferujemy:
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę zgodnie z wszelkimi wymogami BHP,

Szczegółowe informację mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 691 094 852

Osoby zainteresowane prosimy o kontak telefoniczny i/lub wysyłanie CV na adres APLIKUJ, wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!