Doradca Klienta Biznesowego

Tax Care S.A

Katowice

2016-11-20

Nasza Firma w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego.

Opis stanowiska:

    sprzedaż produktów i usług finansowych Klientom sektora MŚP,

    budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

    analiza potrzeb i doradztwo w zakresie wyboru właściwego rozwiązania finansowego,

    realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

    zachowanie standardów obsługi Klienta.

Wymagania:

    znajomość zagadnień z zakresu finansów/bankowości – będzie dodatkowym atutem,

    wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

    zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu,

    chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Zatrudnionym kandydatom oferujemy:

    atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + prowizje,

    kompleksowe szkolenie wprowadzające do pracy,

    bogaty pakiet cyklicznych, zakończonych certyfikatem szkoleń produktowych i sprzedażowych realizowanych za pośrednictwem Akademii Finansów,

    szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce nastawionej na awans wewnętrzny,

    partnerską kulturę firmy,

    bogaty pakiet benefitów: Multisport, karta medyczna oraz ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!