Kasjer - Sprzedawca

HR WORK FORCE

Opole

2016-11-20

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta – hipermarketu na terenie Opola, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kasjer/kasjerka lub Merchendiser

Miejsce pracy: Opole, ul. Wrocławska

Zadania na stanowisku:

- obsługa kasy fiskalnej

- rozliczanie kasetki po zakończonej zmianie

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- elastyczny grafik pracy  dopasowany do dyspozycyjności

- stawkę  10,5 zł zł brutto/godz, w grudniu 13 zł brutto/godz.

- bezpłatne szkolenie kasjerskie

Wymagania:

- dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu

- chęć do pracy

- dokładność, rzetelność

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!