ELEKTRYK / AUTOMATYK

JOBS

Tomaszów Mazowiecki

2016-11-20

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Numer referencyjny: EL/AU/jobs.pl

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Zakres Obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • Nadzór nad pracą maszyn oraz zapewnienie płynności produkcji;
  • Bieżące utrzymanie w ruchu automatyki i elektryki w maszynach i urządzeniach;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, niezbędne do wykonywania pracy

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyzacji produkcji, elektroniki, elektryki,
  • Zaangażowanie , samodzielność, dyspozycyjność,
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
  • Stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99626 ofert pracy. Sprawdź!