Pracownik do obsługi wagi

JOBS

Tomaszów Mazowiecki

2016-11-20

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do nowo otwieranego magazynu na stanowisko:

Numer referencyjny: POW/jobs.pl

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Opis stanowiska:

  • Ważenie towaru zgodnie z zamówieniem,
  • Dbanie o zachowanie standardów jakościowych,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych( zwracamy koszt wyrobienia)

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie  umowy o pracę,
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz wpisując w temacie „Pracownik do obsługi wagi”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102905 ofert pracy. Sprawdź!