Opiekun Klienta

DRB

Słupsk

2016-11-20

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm odszkodowawczych w Polsce. Rozpoczynaliśmy funkcjonowanie w 2005 r. jako firma obsługująca rynek lokalny. Dziś działamy nie tylko na terenie całej Polski, ale także poza granicami kraju. Dlatego wciąż rozwijając swoje struktury poszukujemy ambitnych osób, które chcą pomagać osobom poszkodowanym, a także mieć wpływ na własną drogę zawodową.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy.

Opiekuna Klienta

Zadania:

  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług

  • sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami

  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dla najlepszych możliwość budowania własnej struktury sprzedażowej

  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.