Przedstawiciel ds.odszkodowań

DRB

Gdańsk

2016-11-20

Jesteśmy jedną z największych firm odszkodowawczych w Polsce. Dbamy o naszych Klientów proponując rozwiązania i uzyskując najwyższe odszkodowania. W związku z rozwojem sieci sprzedaży zatrudni na teren i okolice osobę w charakterze przedstawiciela (doświadczenie nie jest warunkiem)

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,

  • kreatywność,

  • otwartość umysłu oraz chęć doskonalenia się,

  • wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • wysokie zarobki w oparciu o bardzo atrakcyjny system prowizyjny,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • cykliczne szkolenia,

  • nienormowany czas pracy oraz przyjazną atmosferę (praca w domu i w terenie),

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów,

  • analiza potrzeb i oczekiwań klientów,

  • opracowywanie ofert, zawieranie i obsługa umów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!