Doradca Klienta ds. odszkodowań osobowych

DRB

Malbork

2016-11-20

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy 1 osoby "chcącej pracować" na stanowisku:

Opis stanowiska:

- organizowanie spotkań,
- współpraca z działem prawnym
- utrzymywanie relacji z klientami,

- pozyskiwanie klienta
- stale podnoszenie wiedzy i kwalifikacji,
- gromadzenie i organizacja niezbędnych dokumentów.

Wymagamy:

  • - komunikatywność,
    - czynne prawo jazdy kat. B (wiąże się to z możliwością wyjazdów na spotkania osobiste z Klientami),
    - umiejętność pozyskiwania informacji od klienta i nawiązania profesjonalnej relacji z klientem,
    - wykształcenie minimum średnie,
    - dobra znajomość obsługi komputera,
    - silna motywacja do osiągania stawianych celów,
    - gotowość do pracy w terenie,
    - doświadczenie w sprzedaży,

    Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - brak górnej granicy osiąganych dochodów,
    - dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych, reklamowych
    - duża samodzielność pracy,
    - możliwość awansu zawodowego.

    Przy bardzo dobrej współpracy i realizacjach stawianych celów - możliwe będzie budowanie własnego zespołu.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)