Pracownik sprzątający

MEDI-system Sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna

2016-11-20

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Do pracy w Ośrodku MEDI-system, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik sprzątający, miejsce pracy: Konstancin Jeziorna

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie porządku na terenie ośrodka
  • Praca zgodna z obowiązującymi procedurami sanitarno-epidemiologicznymi

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności komunikacyjne
  • zaangażowanie
  • przestrzeganie obowiązujących procedur
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • dyżury dzienne po 12 h
  • pracę w miłej atmosferze
  • umowę zlecenie
  • pracę od zaraz

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDI-system z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!