Marketing Manager

NAV24

Bielsko-Biała

2016-11-20

NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania biznesowego (Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz Microsoft Office 365). Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, posiadamy status Gold Microsoft Partner.

Dołącz do zespołu NAV24 jako Marketing Manager.

  Oferujemy:

  • pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics i Office) oraz z profesjonalnymi usługami IT
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
  • pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kartę MultiSport
  • kurs j. angielskiego

 Zakres obowiązków:

•         ścisła współpraca z Działem Handlowym

•         tworzenie i realizacja strategii marketingowej

•          koordynacja prac związanych z administracją witryn internetowych

•          koordynacja prac związanych z projektami graficznymi

•          koordynacja działań e-mailing (analityka, monitoring, tworzenie layoutu)

•          koordynacja działań w kanałach Social Media (analityka, monitoring, współtworzenie strategii & contentu)

•          prowadzenie kampanii SEM (Google Adwords)

•          doraźne tworzenie materiałów audiowizualnych (zdjęcia, filmy, szkolenia video)

•          obsługa kontaktów biznesowych (sponsoring, partnerstwa, patronaty)

•          badanie satysfakcji obecnych klientów oraz uczestników ew. konferencji

•          budowanie własnej bazy Klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałej współpracy

•          raportowanie prowadzonych działań

•          poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, technologii oraz innowacji IT

 Wymagania:

  • doświadczenie branżowe min. 3 letnie
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomia, marketing, zarządzanie
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
  • otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

 Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość systemu klasy ERP Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz procesów biznesowych w przedsiębiorstwach
  • doświadczenie w telemarketingu

Czekamy na Twoje CV na: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest NAV24 Sp. z o.o.. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Michałowicza 46/3, 43-300 Bielsko-Biała. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98299 ofert pracy. Sprawdź!