Mechanik 4 brygady

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Ostaszewo

2016-11-20

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta, jednego z najwiekszych inwestorów zagranicznych w kraju, grupie zatrudniającej tylko w Polsce 6000 osób w 25 zakładach poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostaszewo
Nr referencyjny: 2016/O/M

Obowiązki:
  • Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej sprzętu
  • Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów pod względem mechanicznym, maszyn
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Praca w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne, zawodowe
  • Znajomość działań naprawczych z zakresu mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży tworzyw sztucznych
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!